Дата публікації 13.4.2021 19:17:40

Сьогодні 13 квітня відбулося одинадцяте засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради. На порядку денному було розглянуто одне з найболючіших питань мешканців нашої громади — робота поштових відділень в селах. На засідання виконавчого комітету Сквирської міської ради була запрошена Майя Цигрик, начальниця центру поштового зв’язку № 7 Київської міської дирекції ПАТ «УКРПОШТА».

Також розглянули та прийняли 11 рішень, які стосуються життєдіяльності Сквирської міської територіальної громади:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 02.03.2021 № 17/08 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.01.2021 №03/05 «Про затвердження Положення про постійну комісію Сквирської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та посадового складу комісії».
  2. Про внесення змін до рішення від 30 березня 2021 року №09/10 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 10.12.2020 №04/02 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сквирської міської ради від 23.06.2020 № 1479/149 та рішення від 12.12.2019 №1314/127 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення».
  3. Про затвердження Положення про контроль за виконанням рішень сесії, рішень виконкому, розпоряджень голови та інших нормативно – правових актів, які надходять на виконання до Сквирської міської ради
  4. Про стан роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Сквирської міської ради за І квартал 2021 рік.
  5. Про утворення Архітектурно-містобудівної ради та затвердження персонального складу Архітектурно-містобудівної ради при Сквирській міській ради
  6. Про впорядкування нумерації житлових будинків.
  7. Про підготовку та відзначення в Сквирській громаді заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської  катастрофи.
  8. Про створення комісії з питань проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також  першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право.
  9. Про  погодження проєкту Положення про порядок та умови  надання платних соціальних послуг та послуг з встановленням диференційованої плати, що надаються комунальною установою Сквирської міської ради «Центр  надання соціальних послуг».
  10. Про погодження вартості соціальних послуг, що надаються комунальною установою Сквирської міської ради «Центр  надання соціальних послуг».
  11. Про створення Молодіжної ради Сквирської міської територіальної громади